Belediye Başkanından Vali Ve Başkan’a Ziyaret

Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut, beraberinde İl Genel Meclisi üyeleri M.Hanifi Kan ve Abuzer Açıkgöz ile beraber Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, Adıyaman Belediye başkanı Hüsrev Kutlu ve Kamu hastaneler Birliği Genel Sekreteri Hüseyin Şen’i makamında ziyaret etti.

İlk ziyaretlerini Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’a gerçekleştiren Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut, Vali Demirtaş’tan Çelikhan ile ilgili konularda yardımcı olmalarını talep ederek, Yapımı devam eden Çelikhan Malatya yolu üzerinde Karayoluna ait bakım evinin yapılmasını istedi.

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Çelikhan ile ilgili her konunun takipçisi olacağını ve bakım evi için de girişimlerde bulunacaklarını söyledi.

Belediye başkanı Mustafa Bulut ile beraber Vali Demirtaş’ı ziyarete gelen Kaymakam Ömer Dağdeviren, ise Çelikhan’da yapımı devam eden işler hakkında Vali Mahmut Demirtaş’ı bilgilendirdi.

Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut, beraberinde İl Genel Meclisi üyeleri M.Hanifi Kan ve Abuzer Açıkgöz daha sonra Adıyaman Belediye Başkanı seçilen Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretlerinde bulundu.

Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut, beraberinde İl Genel Meclisi üyeleri M.Hanifi Kan ve Abuzer Açıkgöz günün sonunda Kamu Hastaneler Birliği Genel sekreteri Hüseyin Şen’i makamında ziyaret ettiler.

Çelikhan devlet hastanesine gelen uzmanlarla birlikte Hastanenin hizmet kalitesinin yükseldiğini ancak 1 çocuk doktorunun atanması gerektiğini söylediler.

Kamu Hastaneler Birliği Genel sekreteri Hüseyin Şen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Çelikhan devlet hastanesinin hizmet kalitesinin arttığını ve bu dönem uzman çocuk doktoru atanması için bakanlık nezdinde girişimlerin devam ettiğini söyledi.

Hastanenin acil biriminin alt kata taşınacağını ve bunun için önümüzde ki günlerde çalışmanın başlayacağını aktaran Şen, Yatakhane bölümü için ise en geç Eylül ayına kadar gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.