ZÜMRÜT CADDESİ BİTİRİLEREK HİZMETE GİRDİ

Çelikhan’da bu yıl yapılan caddeler arasında olan Zümrüt Caddesi bitirilerek hizmete girdi.

Halk arasında eski cezaevi yolu olarak bilinen Zümrüt Caddesi kilitli taş döşenerek halkın hizmetine sokuldu. Yeni yapılan Mezbahane yolu ve eski mezarlık ile Eski ceza evinin de yolu olan Zümrüt caddesine büyük emek verdiklerini belirten Belediye Başkanı Mustafa Bulut, yola sağlı sollu büyük istinad duvarları ördüklerini ve daha sonra kilitli taş döşeyerek bitirdiklerini söyledi.

Çelikhan halkının hizmetin en iyisine layık olduğunu sözlerine ekleyen Başkan Bulut, bu yıl artık başka iş yapamayacaklarını çünkü mevsim olarak Çelikhan’da inşaat sezonunun kapandığını belirtti.

Önümüzdeki  yıl aynı performansı göstermek için şimdiden planlamalar yaptıklarını belirten Başkan Bulut, görev süresi boyunca halka hizmet etmeye devam edeceğini söyledi.

eski cezaevi  zümrüt caddesi1234 eski cezaevi yolu.zümrüt caddesi.çalışma başlamadan (2) eski cezaevi yolu.zümrüt caddesi.çalışma başlamadan (5) eski cezaevi yolu.zümrüt caddesi.çalışma başlamadan (6) zümrüt caddesi (4) zümrüt caddesi (9) zümrüt caddesi (15) zümrüt caddesi (19) zümrüt caddesi (26) zümrüt caddesi bitti (1) zümrüt caddesi bitti (2) zümrüt caddesi bitti (12) zümrüt caddesi bitti (16) zümrüt caddesi bitti (23) zümrüt caddesi bitti (32) zümrüt caddesi denetim (4) zümrüt caddesi denetim (9)