ÇELİKHAN İLÇE GİRİŞİ GENİŞLETİLECEK

Karayolları 8.Bölge Müdürü Ahmet Gülşen, Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut’u ziyaret ederek genişletilecek ilçe girişi yolu ve asfaltlanan Çelikhan – Adıyaman ve Çelikhan – Malatya yolu hakkında bilgi alış verişinde bulundu.

Karayolları 8.Bölge Müdürü Ahmet Gülşen, sorumluluk alanında olan Çelikhan ilçe girişine geçen yıl kaldırım çalışması yaptıklarını bu yıl ise yol genişletme çalışması yapacaklarını söyledi.
Yapılacak yol genişletme çalışması için ihalenin yapılıp ilgili firmaya yer tesliminin de yapıldığını belirten Gülşen, çalışmanın bitiminden sonra ilçe girişinin modern bir görünüme kavuşacağını söyledi.
Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Karayolları 8.Bölge Müdürü Ahmet Gülşen’e teşekkür etti.
İlçe girişinde yol genişletme çalışmasının yapılmasının ardından Çelikhan ilçe girişinin çok güzel olacağını belirterek, Ak Parti hükümetinin ülkeye ve ilçeye kazandırdıkları hizmetlerin önemine değindi.IMG-20160728-WA0006 (900 x 675)