Başkan Bulut’tan Şehit Er Medet Mar İçin Taziye Mesajı

Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut, terör örgütü PKK’nın Ağrı’nın Doğubayazıt İlçesi’ne bağlı Karabulak Jandarma Karakoluna düzenlediği saldırıda şehit düşen Er Medet Mar için bir taziye mesajı yayımladı.

Belediye Başkanı Bulut, mesajında, “son günlerde insanlıktan nasibini almamış bazı mihraklar tarafından tırmandırılan terör olaylarıyla birlik, beraberlik ve kardeşliğimize karşı bilinçli saldırılar yapılmaktadır. Bu menfur saldırılar sonucunda Ağrı’nın Doğubayazıt İlçesi’ne bağlı Karabulak Jandarma Karakoluna düzenlenen saldırıda hemşerimiz Er Medet Mar’ın şehit düşmesi millet olarak bizleri derin bir üzüntüye gark etmiştir.

Tarih boyunca nice badireler atlatmış ve nice bedeller ödemiş olan aziz milletimiz dün olduğu gibi bugün de derin feraseti, basireti, akl-ı ve kalb-i selimi ile bu alçakça saldırıların da üstesinde gelecektir.

Gün birlik günü, gün dirlik günü, gün millet olarak bir ve beraber olma günüdür.

Adsız

Başta evladımız Medet Mar olmak üzere tüm aziz şehitlerimize rahmet, ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve necip milletimize başsağlığı diliyorum. Başımız sağ olsun, vatan sağ olsun” dedi.