BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ ALTIN İLE ÖDÜLLENDİRDİK

DSC_0028 DSC_0031 DSC_0048Çelikhan belediyesi tarafından desteklenen 1.Jari matematik olimpiyatları Çelikhan Yunus Emre orta Okulunda yapıldı.
İlk okul 4 sınıfı öğrencilerinin katıldığı sınavda dereceye giren 11 öğrenci Çelikhan Belediyesi tarafından altın ile ödüllendirildi.
ŞŞŞ Anadolu Lisesi çok amaçlı salonunda yapılan ödül töreninde bir konuşma yapan Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut,Belediyenin tüm imkanlarını eğitim öğretime harcamaya hazır olduklarını söyledi.
Çelikhan ilçesinin arazisinin az, Turizm ve sanayinin olmadığını ve gençliğin okumaktan başka şansı olmadığını bildiklerini belirten Başkan Bulut, bu yüzden eğitim öğretime önem verdiklerini ve öğrencilerin okuması için her türlü fedakarlığı yapacaklarını söyledi.
Adıyaman İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı mehmet Altındal, Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut’un hassasiyeti için kendilerine teşekkür ettiklerini söyledi.
Yapılan konuşmaların ardından 1 olan öğrenciye Cumhuriyet altını, 2 olan 2 öğrenciye yarım altın ve 3. Olan 8 öğrenciye çeyrek altın verildi.