Ak Partili Başkanlar Bir Arada

Ak Parti İl Başkanı Seyfettin Bilen başkanlığında Adıyaman, ilçe ve belde belediye başkanları bir araya geldi.

Özel bir restoranda bir araya gelen Başkanlar Yaptıkları ve yapacakları çalışmaları anlatarak 7 Haziran seçimleri için görüş alış verişinde bulundular.

Ak Parti il yönetim kurulu üyesi ve yerel yönetimler sorumlusu Nedim Boynukara’nında katıldığı istişare toplantısı sonrası bir açıklama yapan Ak Parti İl Başkanı Seyfettin Bilen, bu tür toplantıların bundan sonra rutin olarak her ay yapılacağını söyledi.

Ak partili belediyelerin diğer parti belediyelerine göre farkını ortaya koyması, halka en iyi hizmeti nasıl yaparız düsturu ile hareket etmesi için istişareler yapacaklarını belirten Ak Parti İl Başkanı Seyfettin Bilen, öncelikle bahar dönemi ile belediyelerimizin ne gibi çalışmalar yapacaklarını masaya yatırdık. 7 haziran’da yapılacak olan 25 dönem Milletvekilleri seçimleri için Belediye Başkanlarımızın 30 haziran’da gösterdikleri performanstan daha fazla efor harcamaları gerektiğini belirttik.” dedi.

Çelikhan belediye başkanı Mustafa Bulut ise bu tür istişare toplantılarının önemli olduğunu ve başkanların istişaresinin verimli olduğunu söyledi.IMG-20150321-WA0002 (600 x 451)