Ak Parti Kadın kolları başkanından başkanımıza ziyaret

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayla Pektaş ve yönetim kurulu üyeleri, Çelikhan, ilçesii ziyaret ederek, Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarını sürdürdü. Pektaş, Çelikhan ziyareti esnasında Belediye Başkanımız Mustafa Bulut’u makamında ziyaret ederek fikir alış verişinde bulundu.

Pektaş, burada yaptığı konuşmada, “10 Ağustos Yeni bir Türkiye’nin kapılarını aralayacaktır. Sayın Başbakanımız recep Tayyip Erdoğan’ın 12 yıldır ülkede yaptığı değişim ve dönüşümler, 10 Ağustos’tan sonra daha kapsamlı bir şekilde Yeni Türkiye’nin kapısını aralayacak ve artık ülkemizde hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.” dedi.

Pektaş, “Cumhurbaşkanlığı seçim süreci ile ilgili ilçelerimizi tek tek geziyoruz. Vatandaşlarımızla bir araya gelmekten çok mutluyuz. Biliyoruz ki bu süreç çok önemli bir süreç, ilk defa halkın seçtiği bir Cumhurbaşkanı, Cumhurbaşkanı makamına oturacak. Başbakanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi, bu günler artık eski Türkiye’nin silindiği, yeni Türkiye’nin temelinin atıldığı günler. Biz AK Parti kadın kolları olarak gurur duyuyoruz. Çocuklarımıza daha iyi bir gelecek ve daha iyi bir Türkiye bırakabilmenin çabası ve gayreti içerisindeyiz. Sincik halkımızın her seçimde partimize gösterdiği teveccüh ve verdiği destek içinde binlerce kez teşekkür ediyoruz Cumhurbaşkanlığında da aynen bizim Ak yüzümüz olacağına da eminiz” dedi.

Belediye başkanımız Mustafa Bulut ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için üzerlerine düşen görevi fazlası ile yapacaklarını söyledi.